מי אנחנו?
קבוצת דיונון מזניקה את העסק שלכם בין ים המתחרים

שירותים נוספים

בנוסף, דיונון מציעה מעטפת שירותים משיקים הכוללים: פיתוח אתרים, ניהול מדיה דיגיטלית, פתרונות תוכנה, פתרונות מורכבים למערכות ERP ועוד. צוות החברה כולל את אביגדור ופורת עצמם, יחד עם עשרות מומחים מסביב לעולם – גרפיקאים, צלמים, מקדמי אתרים, מנהלי קמפיינים, מפתחי אתרים, כותבי תוכן, מפתחי תוכנה ועוד. כל בעלי המקצוע נבחרו בקפידה מתוך היותם מובילים בתחומם ומתוך היכולת שלהם להתאים את עבודתם למגוון לקוחות קצה, תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אל כל אלו מצטרף שירות ייחודי נוסף, פרי פיתוח מאומץ. שירות ה Media Blaster Cloud  אשר מבוסס על מערכת API העומדת בכל כללי הקהילה של הרשתות החברתיות ומציע אוטומטיזציה ברמות דיוק גבוהות, במטרה לשכלל את אופן השיווק והפרסום של בעלי עסקים, חברות ותאגידים במדיה החברתית.

למה דיונון?

השם "דיונון" נבחר בהתאמה לחזון העסקי, החברתי והטכנולוגי של המותג. שירותי החברה מיועדים על-מנת לסייע לבעלי עסקים לחלוש על המדיות החברתיות, בדומה לדיונון השולח זרועותיו לכל עבר ויש לו נגיעה בכל מקום שהוא שואף להגביר בו את נוכחותו, מה גם שהמותג עצמו מתנהל במספר מישורים במקביל, במטרה למקסם את קהלי היעד שלו. בנוסף, הדיונון ידוע כחיה בעלת יכולות מודולאריות גבוהות ומסוגל להחליף את צורתו וצבעיו תוך שניות מעטות, מה שתואם את היכולות המודולאריות הרבות של המותג "דיונון". כמו כן, הדיונון נחשב ליצור מפותח אבולוציונית ולכן נבחר כדי לייצג את המותג, המציג פתרונות חוצי גבולות, ייחודיים מסוגם בארץ ובעולם.

קבוצת דיונון מזניקה את העסק שלכם בין ים המתחרים

קהילת דיונון הוקמה על-ידי היזמים מאיר פורת ודוד אביגדור. מאיר הוא מתכנת יצירתי, יועץ ומלווה עסקי מהמובילים בארץ, מפתח מערכות, סטארט-אפיסט, מאמן אישי ומאסטר ברפואה אלטרנטיבית. דוד הוא מפתח אתרים, מומחה בהקמת וניהול מערכות מקוונות מסועפות, מומחה בניהול מדיות חברתיות ותפעול נכסים דיגיטליים ומנהל רכש ולוגיסטיקה.

עבודתם של השניים החלה בשנת 2011, כאשר הגו את הקונספט של תוכנת Media Blaster Cloud ולאחר מכן סיפקו יחד פתרונות תוכנה מתקדמים לעסקים ותעשיות. ב 2016 השיקו את פרויקט הדגל של "דיונון", אשר מטרתו העיקרית הינה כינון קהילת משתמשים המקיימת קשרים עסקיים ובינאישיים ענפים. מטרה נוספת היא להפוך את הפרויקט לגוף המדיה הדיגיטלית האיכותי בישראל, המציע ללקוחותיו מבחר פתרונות ייחודיים בתחום השיווק הדיגיטלי ומינוף עסקים ברשתות חברתיות. יעד נוסף של הפרויקט הינו בעל אג'נדה קהילתית-חברתית ועיקרו הוא פיתוח מערכת צ'ט שתסייע בהנגשת חומרים הסברתיים לנוער בסיכון ואוכלוסיות שוליים נוספות.

במקביל ל "דיונון", החלו פורת ואביגדור לעבוד על ERP GATEWAY – פתרון קצה משוכלל עבור בעלי אתרים, משתמשים במערכות ERP ומשתמשי פריוריטי בפרט. בשנת 2019 השיקו את השירות הראשון בתחום, הנקרא ERP Gateway Money Marker, שמאפשר סנכרון מלא של מערכות כמו Priority או  Sap אל תוך אתר אינטרנט מסוג Ecommerce.

שאלו שאלה / צרו עמנו קשר
Meir
מאיר פורת
מנכ"ל ובעלים
Eden
עדן עזרא
מנהלת קמפיינים מובילי דעה
WhatsApp Image 2019-07-24 at 11.34.50
מיה אגסי
מנהלת תוכן ומדיה

לוחות דיונוןבניית אתריםניהול מדיה חברתיתERP-Gatewayנושא אחר
טלפון

050-3540-354

bb
פקס

02-9911776

דואר אלקטרוני

support@dyonun.co.il

%d בלוגרים אהבו את זה: