fbpx

תנאי שימוש בפלטפורמת אייקונס ומינויי תוכן בתשלום

תקנון שימוש עבור פלטפורמת מובילי דיעה “אייקונס”

מילוי טופס זה ושליחת הנתונים לדיונון הם כהסכמה לתנאי השימוש העיקריים של אתר דיונון ולתנאי השימוש בפלטפורמת המשפיענים Squid Creators. הנך מתבקש\ת לקרוא בעיון את חוקי האתר ובפרט את חוקי הפלטפורמה הרשומים להלן:

 

  1. קדימון

1.1 שירות נוסף של אתר דיונון הנו פלטפורמת המשפיענים ומקדמי הדעה Squid Creators: מטרת הפלטפורמה היא לאפשר לעסקים בישראל שיתוף פעולה עסקי בתשלום עם משפיעני רשת שונים, תוך כדי אספקת מחירים הוגנים לכל הצדדים וניפוי חשבונות אשר לא מתאימים לצורך שיתוף פעולה עסקי. לשם הפעלת הפלטפורמה נעזר אתר דיונון במערך משפיענים הגדול בישראל הכולל בתוכו: בלוגרים\בלוגריות, דוגמנים\דוגמניות, זמרים\זמרות, אמנים, בדרנים ועוד..  ההצטרפות לתוכנית מותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד.

1.2 הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש בתוכנית Squid Creators המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

תנאי שימוש למשפיענים ונותני שירות בתוכנית Squid Creators

2  כללים ונהלים

2.1 חל איסור מוחלט לפעול בדרך מבזה ופוגענית כלפי מי מלקוחות דיונון או צוות האתר. במקרים של אי הבנות, אי הסכמות וכו’ יש לפנות ישירות להנהלת דיונון על מנת שנוכל לסייע בפתרון כל מחלוקת או בעיה.

2.2 כל שירות או תת שירות הניתן ללקוח ע”י דיונון ו\או מי מפלטפורמת המשפיענים של דיונון חייב להתבצע במסירות ודבקות במטרה! עלינו תמיד להקפיד על סטנדרטים גבוהים על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והאמין ביותר תוך כדי שיפור תודעת השירות ואיכות שיתופי הפעולה אשר מוצעים ע”י דיונון וצוות המשפיענים של Squid Creators.

2.3 במקרים של אינטראקציה ישירה מול הלקוח, יש להקפיד תמיד על התנהגות ויחס מקצועי אך אדיב. במקרים של יחס מבזה מצד הלקוח או יחס שנראה או מרגיש אינו ראוי מסיבה כזאת או אחרת, יש לעצור את האינטראקציה באופן מיידי ולהודיע על המקרה או האירוע להנהלת דיונון ולסוכן האחראי עליך. בכל מקרה, חל איסור ללקוחות ליצור קשר עם המשפיענים אלא במקרים מאושרים מראש ע”י אתר דיונון והנהלתו.

2.4 על המשפיענ\ית לשמור בסודיות את כל פרטי הלקוחות אשר נחשפים במהלך ביצוע העסקה.

2.5 אי תחרות: חל איסור מוחלט להציע ללקוח של דיונון או לקבל הצעה מלקוח של דיונון הקשורה בהעברת מתחם ביצוע השת”פ אל מחוץ לאתר דיונון או בכל צורה אשר עלולה לגרום לשיתוף פעולה שלא בפיקוח אתר דיונון ומפעיליו. סעיף זה יחול גם במשך שנה לאחר סיום ההתקשרות עם דיונון מדיה.

2.6 חל איסור מוחלט לקיים משא ומתן או התדיינות כלשהי עם מי מלקוחות דיונון לגבי תכנון עתידי לשת”פים עסקיים. תיאום עבודות ועסקאות חדשות יתבצעו אך ורק על ידי צוות דיונון וסוכני השטח הרלוונטיים.

2.7 הסרת אחריות משפטית: הנהלת דיונון אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשפיענ\ית או למי מערוציו ברשת בעקבות שיתוף פעולה כזה או אחר. אישור המשפיענ\ית נדרש בטרם אישור סופי של כל שת”פ עסקי, בידי המשפיענ\ית היכולת והאפשרות לדחות כל שת”פ או קמפיין אשר לדעתה עלול להזיק לה או למי מהערוצים שהיא מפעילה ברשת או מחוצה לה. ובכלל, במקרים של אינטראקציה פרונטלית מול הלקוח כמו ימי צילומים, הפעלות אירועים וכו’- אחריות המשפיענ\ית לתפעל באחריות ולעצור שת”פ באירועים בהם הלקוח מראה התנהגות לא מקצועית או במקרים בהם תנאי השת”פ לא מקוימים כמובטח וכנדרש. במקרים בהם נגרם למשפיענ\ית נזק בשל זמן שהתבזבז לשווא או הוצאות בגינם לא קיבל תמורה, פיצוי עבור אותו הנזק או ההוצאות יתבצע ע”י הלקוח.

2.8 הסרת אחריות משפטית: אתר דיונון שומר לעצמו ולקוחותיו את הזכות לכתוב ביקורות על תפקוד המשפיענ\ית בקמפיינים ומסעות פרסום. למשפיענ\ית לא תהיה שום טענה או תלונה בעקבות ביקורת גרועה שנכתבה בין על ידי דיונון או על ידי לקוחותיו. הנהלת דיונון תעשה ככל שביכולתה על מנת לוודא כי הביקורות יהיו הוגנות וישקפו את תפקוד המשפיען בהתאם.

 

3  פרסומים ברשתות החברתיות

3.1  כל פרסום המוצע ללקוח ע”י דיונון מדיה מגיע עם התחייבות לזמן חשיפה מינימלי בו אמור להיות הפרסום מוצג ברשתות (להלן “זמן חשיפה מינימלי”). זמן החשיפה המינימלי של כל פרסום הוא 30 ימי עסקים במידה ולא מדובר בפרסום מסוג Story אשר מטבעו נמחק לאחר זמן מוקצב.

3.2 חל איסור מוחלט להצטרף אל הפלטפורמה בעזרת חשבון\חשבונות הקיימים ברשתות החברתיות ונעקבים ע”י עוקבים פיקטיביים. כל החשבונות המקושרים למשפיענים בפלטפורמה נבדקים ונבחנים ע”י צוות דיונון, במקרים של חשבונות הנמצאים לא אמינים או לא מתאימים לתוכנית, שיתוף הפעולה בין דיונון למשפיען ייעצר לאלתר.

3.3 הגינות לפני הכל: חל איסור מוחלט למחוק פרסומים שבגינם התקבל תשלום למשפיען מדיונון או ממי מלקוחות דיונון, זה גם במידה ואותו הפרסום נחשף במשך פרק הזמן המינימלי המובטח יחד עם כל שת”פ עסקי בתשלום. במקרים של מחיקת פרסום לפני קבלת התשלום, לא יינתן תשלום למשפיען בעבור אותו השירות. מערכת דיונון ממשיכה לעקוב אחר כל שיתופי הפעולה המוצעים ללקוחות דיונון גם לאחר סיום פרק הזמן המינימלי לאותו הפרסום על מנת להבטיח הגינות ומתן תמורה מלא עבור כל הצדדים בעסקה.

3.4 במקרים של פרסומים שנמחקו בעקבות השבתת\מחיקת\הסרת\חסימה קבועה\חסימה זמנית של חשבון ו\או משתמש מרשת ה Instagram או הפייסבוק, לא יינתן תשלום בעבור אותו שת”פ עסקי גם אם מוצה חלק ניכר מפרק הזמן המינימלי עבור אותו פרסום. אתר דיונון לא ידרוש החזר כספי במקרים של פרסומים שנמחקו לאחר פרק הזמן המינימלי לחשיפת פרסום במקרים של חסימה\הסרת חשבון מהרשת.

3.5 במקרים של הסרת פרסום בכוונה תחילה או לא בכוונה תחילה ע”י מוביל הדעה לא יינתן תשלום בעבור אותו שיתוף פעולה עסקי. הנהלת אתר דיונון רשאית לדרוש מהמשפיענ\ית פיצוי כספי עבור פרסומים שהוסרו ע”י מהמשפיענ\ית גם במקרים בהם הפרסום עבר את מינימום הזמן הנדרש לכל פרסום.

3.6 לא יתקבל תשלום בעבור שיתוף פעולה עסקי המכיל פרסום ברשתות החברתיות אשר במקור פורסם בפרופיל ציבורי שהפך לפרופיל פרטי. חל איסור לשנות את הגדרות הפרטיות של ערוצי המדיה השונים בצורה שתפגע בחשיפת הפרסומים המוצעים ללקוחות כחלק מחבילת שת”פ עסקי.

.3.7 לאתר דיונון מדיה לא תהיה שום טענה או דרישה נגד המשפיענ\ית במקרים שבהם נמחק פרסום המוצע ללקוח במסגרת תוכנית Squid Creators מהסיבות הבאות: (ומסיבות אלו בלבד)

א. הפרסום או הפרסומים הוסרו ע”י הנהלת הרשת החברתית בה הם פורסמו, וזאת רק לאחר שהפרסום נחשף למינימום הזמן הנדרש לכל פרסום (30 ימי עסקים).

ב. הפרסום או הפרסומים הוסרו לאחר שהחשבון שפרסם אותם נחסם\הוסר מהרשת החברתית, וזאת רק לאחר שהפרסום נחשף למינימום הזמן הנדרש לכל פרסום (30 ימי עסקים).

ג. הפרסום או החשבון הוסרו בעקבות תוכן זדוני\לא ראוי אשר סופק ע”י הלקוח.

3.8 במקרים של חשבונות מאושרים המכילים עירום\תוכן פרובוקטיבי, עמוד המשפיענ\ית ינעלו באמצעות סיסמא אשר תימסר ללקוח ולא יהיו פתוחים לגלישה חופשית באתר דיונון. נעילת עמודים המכילים תוכן פרובוקטיבי כזה או אחר מתבצעת על מנת למנוע מילדים וגולשים תמימים להיחשף למידע אשר עלול להזיק או לפגוע בהם.

3.9 עריכת פרסומים על פי דרישת הלקוח: במקרים בהם נדרשת עריכת הפרסום, יעשו צוות דיונון והמשפיענים בשת”פ את כל המאמצים על מנת לערוך את אותו הפרסום על פי דרישת הלקוח. בכל מקרה, לא ניתן לבקש מחיקת פרסום והעלאתו מחדש לאחר שזה אושר ע”י הלקוח וצוות דיונון ופורסם ע”י המשפיענים הרלוונטיים.

3.10 מחיקת פרסומים על פי דרישת הלקוח: במקרים בהם הפרסום נמחק על פי דרישת הלקוח, לא יבוצע החזר\פיצוי כספי עבור אותו הפרסום. במקרה בו הפרסום נמחק על פי דרישת הלקוח בזמן שלא יאוחר מ48 שעות מרגע פרסומו, יזוכה הלקוח ב20% מערך אותו שת”פ. במקרים של זיכוי חלקי, הזיכוי ינוקה מהסכום הכללי של השת”פ ויקוזז מתוך התשלום המגיע למשפיענ\ית ולדיונון מדיה באופן יחסי.

 

4  תמחורים ועמלות

4.1 סכום התשלום עבור שירותי המשפיענ\ית השונים לרוב מתומחר על ידי מומחי המדיה של דיונון ובעזרת כלים מתקדמים. למרות זאת, כל נותן שירות בפלטפורמת Squid Creators רשאי לקבוע את המחירים הנדרשים על ידו בעבור כל שירות וסוג שירות.

4.2 תמחור השירותים מתבצע על סמך סטטיסטיקות מתקדמות ובדיקת החשבונות המופעלים על ידי המשפיענ\ית, כל הדירוגים המתבצעים ע”י דיונון מופיעים ויופיעו באתר דיונון ובדף המשפיענ\ית גם במקרים של דירוג ידני, זאת על מנת לאפשר ללקוח את כל המידע הנדרש לצורך תהליך בחירת המשפיענים הדרושים לו לצורך השת”פ העסקי. שימוש בפלטפורמת Squid Creators מהווה הסכמה מלאה לצוות דיונון לבצע את כל אותם בדיקות ודירוגים הנדרשים על ידי התוכנית.

4.3 המחיר הסופי המוצג באתר ללקוח כולל בתוכו את עמלת דיונון עבור העסקה, דיונון תגבה עמלה על סה”כ 20% מסכום כל עסקה בפלטפורמה.

4.4 אי תחולת יחסי עובד – מעביד

  1. מובהר כי היחסים בין הצדדים להסכם זה הם יחסי קבלן עצמאי – מזמין ואין ולא יהיו יחסי עובד – מעביד בין דיונון מדיה לבין הסוכנ/ת ו/או העובדים מטעם הסוכנ/ת בביצוע הסכם זה.
  2. הסוכנ/ת יישא בכל האחריות המוטלת עליו לפי כל דין לתשלום שכרם ו/או תקבוליהם של המועסקים על ידו בביצוע הסכם זה.
  3. מובהר בזאת כי הסוכנ/ת אינו זכאי מהחברה לתשלום הטבות ותנאים סוציאליים כלשהם הקבועים בכל דין ו/או נוהג ו/או הסכם קיבוצי, לרבות פיצויי פיטורין.
  4. מובהר כי הסוכנ/ת אינו זכאי להטבות כלשהן, מלבד העמלות כמפורט בסעיף 11 לעיל, בעקבות ביצוע הסכם זה והוראות שניתנו על פיו ו/או בעקבות ביטול ו/או סיום ההסכם מכל סיבה שהיא.
  5. דיונון מדיה תשלם לסוכנ/ת את העמלות כאמור בלבד ולמען הסר ספק, מוסכם בין הצדדים כי לסוכנ/ת לא יהיו כל זכויות לפיצויים, פנסיה, תגמולים וזכויות אחרות כלשהן המוענקות לעובדי דיונון מדיה.
  6. למען הסר ספק: במקרים בהם מתבצע תשלום למשפיענ\ית כנגד אישור לשכר אמנים, גם במקרה זה לא יחולו יחסי עובד מעביד בין דיונון מדיה למשפיענ\ית.

4.5 תשלום מתבצע אחת לחודש בעבור כל השירותים ושיתופי הפעולה שסופקו ע”י המשפיענ\ית בחודש הקודם לכל תשלום. תשלומים מאושרים סופית לביצוע ע”י צוות דיונון 10 ימי עסקים לאחר השלמת שיתוף הפעולה בין הלקוח למשפיענ\ית .

4.6 התשלום מתבצע באמצעות העברה בנקאית, PayPal, BIT או בצ’ק למוטב בלבד כנגד הצגת חשבונית\קבלה\אישור שכר אמנים.

4.7 תשלום יתבצע רק כנגד הצגת קבלה\חשבונית או אישור לקבלת שכר אמנים מצד המשפיענ\ית ו\או מוביל\ת הדעה.

שירות למשפיענים ומקדמי דעה

בכל שאלה בעיה או טענה, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה באמצעות יצירת קשר בטלפון שמספרו: 050-9287077 או באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לתיבת דואר שכתובתה: support@dyonun.co.il

צוות דיונון מבקש מכלל הגולשים לקרוא היטב ולקיים את תנאי השימוש של האתר, ומאחל לכולכם גלישה נעימה ובטוחה.