שירותי ליווי עסקי

שירותי ליווי וייעוץ וקידום עסקי

הייעוץ העסקי של חברת דיונון מועבר על-ידי מאיר פורת, ממקימי המותג וזכיין מורשה לשעבר של חברת ליווי עסקי מובילה בישראל. 

ייעוץ עסקי הוא תהליך קריטי בגיבוש השפה המיתוגית ורמות התמחור של כל עסק, בכל שלב בפעילותו. על-כן מציעה דיונון ליווי עסקי לבעלי עסקים הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית, לעסקים פעילים המעוניינים במיתוג מחדש והגדלת הרווחיות ועסקים לפני סגירה והתמוטטות הזקוקים ל "הצלה" מקצועית. לכל אלו מצטרפת הבנה טובה יותר של אלמנטים כמו ניהול זמן, פתרון דילמות עסקיות, ניהול עובדים, הכנת תוכניות עבודה בעלות מטרות מוגדרות ועוד.

מכל אלו ועוד תוכלו ליהנות במסגרת הליווי העסקי של פורת, אשר פועל בצמוד לשיטת עבודה המובילה לתוצאות מוכחות וכבר סייעה למאות בעלי עסקים בארץ ובעולם להגדיר לעצמם את מהות העסק, קהלי היעד והדרכים הטובות ביותר להגיע אליו. הייעוץ העסקי הניתן מסייע לגיבוש אסטרטגיות שיווקיות בדיגיטל ובכלל וכתוצאה מכך למיצוב העסק כרציני, משפיע ובעל ערך לקהליו.

מיה אגסי, מנהלת מדיה, מספרת:

"כשהגעתי למאיר זו הייתה תקופה שבא ידעתי שהעסק שלי צריך לפרוץ קדימה והייתי זקוקה למישהו שיעשה לי סדר בדברים. כבר בפגישה הראשונה הבנתי שבחרתי נכון. מאיר הבין אותי ואת המטרות שלי בצורה מדויקת, העלה לי את הבטחון ופתח את אופקיי לכיוונים עסקיים חדשים שבכלל לא חשבתי עליהם. את הכול הוא עושה באמפתיה ובשיא המקצועיות והוא תמיד נותן תחושה שהוא מאמין בי, בכישרון שלי וביכולות שלי לקחת את העסק כמה צעדים קדימה. אני גם רוצה תוצאות בשטח, הרווחים שלי גדלו והראש שלי הרבה יותר פתוח לקחת את העסק למקומות חדשים ומסעירים ושיגדילו את ההכנסות שלי אפילו עוד יותר. והכי חשוב – אני נהנית ממה שאני עושה. גם מקודם נהניתי, אבל כיום יש לי פרספקטיבה חדה יותר גם על ההווה וגם על העתיד".

נשמח לשמוע ממך ולסייע בכבישת כל היעדים והחלומות שלך עבור העסק שלך:

ההצלחה במרחק נגיעה

זהו איננו סוד.. מיליוני אנשים מבלים תקופת חיים שלמה בלי לממש את הפוטנציאל שלהם, אינספור אנשים מוותרים על החלומות שלהם, ולעולם לא מגשימים את היכולת הטמונה בהם  השאיפות, הרעיונות ולפעמים אף המצאות, וזאת למרות שבעזרת הדרכה וגישה נכונה יכולים אותם אנשים לממש את עצמם ולהגיע לגבהים חדשים.

דיונון מדיה תעזור לכם לכבוש יעדים חדשים, ולממש את הפוטנציאל הנמצא בכם, ברעיונות שלכם ובעסקים שלכם.

%d בלוגרים אהבו את זה: