שירותי כתיבת תוכן

כתיבת תוכן הוא בגדר מוצר חובה לכל מי ששואף למנף את הנכסים הדיגיטליים שבבעלותו ולכן, כחלק ממעטפת השירותים שמציעה דיונון ללקוחותיה, ניתן ליהנות גם משירות מקצועי של כתיבת תכנים. השירות המגלם בתוכו את כל היתרונות של שיווק אפקטיבי המתבסס על תוכן המותאם ללקוחות הקצה של כל לקוח, מתוך הבנה מעמיקה של צרכיהם ומענה מדויק עליהם. 

תחום כתיבת התכנים כולל בתוכו 3 שירותים:

  • כתיבה בשיטת הבלוקים – פיתוח ייחודי לדיונון. צורת כתיבה זו משלבת בין הכישרון של כותבי התוכן ליצור תוכן ברמה גבוהה יחד עם הפיתוח הטכנולוגי המתקדם של ERP GATEWAY, אחד ממוצרי הדגל של דיונון. השילוב בין האלמנטים מאפשר לחסוך עד מאות אלפי שקלים בשנה, באמצעות קידום תוכן בגוגל תוך התמקדות על מוצרים ותועלתם. יתרון נוסף של ERP GATEAWAY הוא הסנכרון התמידי שלו עם הרשתות החברתיות, שמאפשר לשלוף מהן מידע פרסומי רלוונטי וסטטיסטיקות אודות לקוחות הקצה. שיטת הבלוקים מתאימה במיוחד לבעלי חנויות אונליין (איקומרס)  והיא מומלצת לכל מי שמתפעל חנות עם 300 מוצרים ויותר, כאשר אין הגבלה על מספר המוצרים שניתן לפרסם. תמורת השקעה משתלמת, ניתן לקבל קידום המבוסס על פילוח חד ותוכן איכותי, המתבצעים על-ידי מיטב המומחים בתחום, שנבחרו לעבוד עם דיונון.
  • פוסטים לרשתות חברתיות – פייסבוק, אינטסגרם, לינקאדין וכדומה. הכתיבה לרשתות החברתיות הינה תמציתית, מזוקקת ועומדת בכל כללי הקהילה של הרשתות החברתיות. ניתן ואף מומלץ לשלב בין פוסטים כתובים לתמונות מעוצבות שילוו אותם, סרטוני וידאו ברמות עריכה שונות ותכנים תוססים ומניעים לפעולה אשר יצרו אימפקט בקרב קהל היעד. בנוסף, ניתן להזמין תכנים המיועדים לתפוצה אורגנית-ויראלית וגם תכנים המיועדים להוות חלק ממכלול של קמפיין שלם. דיונון עובדת עם כותבי תוכן ומנהלי קמפיינים מיומנים ובעלי ניסיון, כך שהשירות מתאים גם לעסקים העושים את צעדיהם הראשונים בהגברת הנוכחות ברשתות החברתיות וגם לחברות ענק אשר פרסום התוכן הוא חלק מהאסטרטגיה השיווקית המורכבת שלהם.
  • כתיבה לאתרי אינטרנט. תוכן עשיר ומלא ערך מוסף הוא המפתח לקידום אורגני מוצלח בגוגל. כותבי התוכן של דיונון יכתבו עבורכם כל עמוד הנדרש לאתר, כולל דף הבית, "אודות", תיאור השירותים השונים, בלוג, תכנים שיווקיים, מאמרי קידום ועוד. ניתן לשלב בכתיבה מילות מפתח רלוונטיות, אשר יסייעו לקידום האורגני. כמו כן ניתן לשלב בשירות גם כתיבה של ניוזלטרים, סמסים ממירים, דפי נחיתה עם או ללא קידום ממומן בגוגל ועוד.

%d בלוגרים אהבו את זה: