קידום עסקי באמצעות משפיענים ומובילי דעה באינסטגרם

הפופולאריות מרקיעת השחקים של אינסטגרם בקרב משתמשים בגילאים מגוונים ברחבי העולם, יחד עם הטכנולוגיות הייחודיות של "דיונון", מאפשרות לנו ליצור פלטפורמת שיווק אפקטיבית ומדויקת, המבוססת על שילוב בין תהליכי שיווק פסיכולוגיים וסוציולוגיים לבין פיתוח ברמות המתוחכמות ביותר בשוק כיום.

דיונון השיקה את מערך הפרסום Squid Creators ולשם כך חברה לעשרות משפיענים ברחבי האינסטגרם בעלי מספר עוקבים גדול, איתם ניתן ליצור שיתופי פעולה פורים בהתאם לרמות תמחור משתנות ואטרקטיביות. בניגוד לחברות אחרות בתחום, אנו מציעים שקיפות מלאה לכל אורך התהליך ואף מעודדים את יצירת שיתוף הפעולה בתשלום, גם עבור קמפיינים שלא מנוהלים על ידינו. 

בחירת המשפיענים אינה מתבצעת בשרירותיות, אלא מתוך הפעלת מדויק ומדיד, המבטיח תמורה מלאה עבור ההשקעה. אנו משתמשים במערכת ה Media Blaster – פיתוח ייחודי לדיונון – על-מנת לסקור ולנתח את כל הפרופילים שאנו עובדים איתם. כך אנו נמנעים מפרסום על-ידי חשבונות פיקטיביים ושומרים על שיווק איכותי ברמה גבוהה, אשר תוצאותיו ניכרות הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. היתרון העצום של מערכת המדיה בלאסטר הוא בכך שהיא מאפשרות לנו לדרג גובה ההשפעה של כל חשבון, להחליט האם הוא שווה השקעה כספית ולאמוד את גובהה.

יש לציין כי הקמפיינים שמנהלים על-ידינו, כוללים חבילות קידום חודשיות או שנתיות, המתחלקות לרמות מורכבות שונות. ניתן לבחור בין פרסום של תוכן שכבר פורסם על-ידי אושיות הרשת השונות, או הפקה מקצועית מבית דיונון הכוללת איפור, צילום, תסריט, עריכה וכל שירות נדרש אחר.

%d בלוגרים אהבו את זה: