שירותי צילום ועריכה

צילום סטילס, וידאו ועריכה מקצועית

בעולם שנעשה ויזואלי, אין כמעט עסק שלא מבטא את עצמו גם מהבחינה הזו. לקוחות הקצה נהיים מתוחכמים יותר, קצב החיים נהיה מהיר יותר ויותר ובכלל, יש מקרים בהם תמונה שווה אלף מילים. בתנאי כמובן שהיא מצולמת כראוי.

מתוך הבנה של התחום על כל היבטיו ומתוך שאיפה לספק ללקוחות שירות מקיף הכולל מענה על כל צרכי העסק, פועלת דיונון גם במישור של צילום ועריכה ומציעה שירותים שונים אשר כל אחד מהם עומד בפני עצמו ושילוב של כולם הופך את הדרך בה מציג את עצמו עסק, למוקפד ומהודק: 

  • צילום סטילס. סוג צילום זה מתאים הן לצילומי תדמית והן לצילומי מוצרים. תמונות תדמית יוקרתיות הן חלק בלתי נפרד מהזהות של כל בעל עסק והן מסייעות לקידומו ברשתות החברתיות ולביסוס מערכת יחסים איתנה עם קהל הלקוחות. דיונון עובדת עם נבחרת צלמים המומחים בצילומי תדמית ויודעים להפיק אותן בצורה מחמיאה ומדויקת המתאימה לקידום בדיגיטל ובפרינט.

כמו כן, דיונון מציעה שירותי צילום מוצרים, המהווים נדבך חשוב בעבודתן של חנויות אונליין (איקומרס). צילום איכותי, ברור ומקצועי של המוצרים העומדים למכירה יכול לתרום לחוויית הרכישה של הלקוחות, להעלות משמעותית את יחסי ההמרה באותה חנות וכתוצאה מכך לתרום להגדלת הרווחים בטווח המיידי והארוך.

  • צילום וידאו. סרטוני תדמית, סרטוני יוטיוב אינפורמטיביים, תמונות קאבר אינטראקטיביות ואפילו קמפיינים שלמים המבוססים על וידאו, הפכו זה מכבר לטרנד החם ביותר בפרסום ברשתות החברתיות, שמצידן אף מעודדות את הפקתם של סרטונים אלו על-ידי הפעלת אלגוריתמים התורמים לאחוזי החשיפה והצפייה בהם. דיונון מציעה ללקוחותיה שירות צילום בוידאו המאפשר להם ליישר קו עם המתחרים בתחום ואף לעקוף אותם מבחינת דיוק המסרים ומיקסום השימוש בכלי הפרסום של הרשתות החברתיות. כמובן, שבמידת הצורך מעמידה דיונון לרשותכם גם כותבי תסריטים מקצועיים, אשר משלימים את פעולות הצילום והופכים את המסר בסרטון למגובש וברור.
  • עריכת תמונות סטילס/צילומי וידאו. עריכה ברמה גבוהה היא השלב האחרון וחשיבותה להצלחת התהליך כולו הינה קריטית. דיונון מעמידה לרשותכם עורכים מיומנים אשר נבחרו בקפידה, במטרה לקחת את חומר הגלם וליצור ממנו תוצר מושלם, שניתן להציג ללקוחות קצה, משקיעים, חברי הנהלה ועוד.
%d בלוגרים אהבו את זה: