דיונון מובילי דעה

פלטפורמה ייחודית נוספת מבית היוצר של דיונון מדיה מהווה למעשה גשר בין מובילי דעה, סלבס, דוגמנים וכוכבי רשת, לבין עסקים ישראליים בכל היקף ובכל תחום. היתרון הגלום בשימוש בפלטפורמה הוא הנגישות הישירה למאגר עצום של מובילי דעה, ללא הזדקקות לתיווך של סוכן וכתוצאה מכך חסכון משמעותי בעלויות ובמשאבים המושקעים בתהליך.

הפלטפורמה בנויה כקטלוג ידידותי למשתמש, בו ניתן לעיין במגוון מובילי דעה מסוגים שונים ולבחור מהם את המתאימים ביותר עבור העסק הספציפי. התמחור נעשה בדרך כלל אוטומטית, על-פי מחירון קבוע מראש, למעט פרויקטים אותם מבקש מוביל הדעה לתמחר בנפרד. בכל מקרה, מוביל הדעה מקבל את מלוא התשלום רק לאחר סיום העבודה.

כחלק מחזון המצוינות של דיונון מדיה, עוברים מובילי הדעה תהליך סינון קפדני והצטרפותם למאגר מאושרת רק לאחר שמערכת ה Media Blaster של דיונון סורקת אותם ומבצעת אנליזה של פעילותם ברשת ורמות המעורבות שהיא גוררת. בנוסף, כל מוביל דעה עובר ראיון אישי על-ידי נציג של דיונון, המוודא כי לא מדובר בחשבון מזויף, חשבון המכיל פרופילים מזויפים של עוקבים, פוגעני, או כזה שעובר על כללי הקהילה של הרשתות החברתיות.

מובילי הדעה מתחלקים לפי קטגוריות הכוללות אמנים ובדרנים, בלוגרים, דוגמנים ומובילי דעה למבוגרים בלבד (18+). שירותי הבסיס של הפלטפורמה כוללים פרסום פוסט/פרסום סטורי/סיקור מוצר בווידאו על-ידי המשפיען. לצד אלו, בלוגרים יכולים לפרסם סיקור כתוב על מוצרים ולמפורסמים ניתנת האפשרות להקליט ברכות וידאו לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, בת מצווה, איחולי החלמה ועוד. בנוסף, לכל עסק פתוחה האפשרות לפנות לדיונון מדיה בבקשות מיוחדות באמצעות דף ה "צור קשר" בפרופיל של מוביל הדעה ואנו נעשה כמיטב יכולתנו על-מנת להוציא אל הפועל שיתופי פעולה לא שגרתיים, ימי צילומים ועוד.

כל קמפיין המשתמש במוביל דעה מתועד ומנותח ובסופו של מקבל הלקוח דו"ח סטטיסטי עם נתונים מהרשתות החברתיות/Google Analytics, כמו גם חוות דעת של מומחי המדיה של דיונון לגבי התנהלות כל הנוגעים בדבר והקמפיין כולו. בנוסף, בסוף כל קמפיין עם מוביל דעה, ניתנת ללקוח האפשרות לכתוב את חוות הדעת שלו.

מתודת העבודה הזו, בצירוף העובדה כי לפלטפורמה תנאים וכללים שקופים וברורים המגנים הן על זכויות מובילי הדעה והן על זכויות בעלי העסקים, הופכת את ה Squid Creators למוצר פורץ דרך בתחומו, יעיל, קל ומהנה לשימוש.

אם אתם חושבים שאתם מתאימים למערך מובילי הדעה של Squid Creators  ומעוניינים להצטרף אל הפלטפורמה, מלאו את טופס ההצטרפות ונצור עמכם קשר בהקדם: אל טופס ההצטרפות 

%d בלוגרים אהבו את זה: