התכונות של POSE

קופה חכמה.. הכי חכמה

 • גם יפה

  כל מוצרי החנות מוצגים בצורה נוחה וניתנים להתאמה אישית. מי אמר שקופה חכמה לא יכולה להיות גם מעוצבת?

 • גם מסודרת

  סדרו את כל פריטי החנות בקטגוריות שונות לפי שיטה המועדפת עליכם. מצאו אותם בקלות ובמהירות על מנת לזרז את תהליך המכירה.

 

הלקוחות

ותמיד דוחפת אותך קדימה

עקבו אחרי רכישות הלקוחות באמצעות סיכום עסקאות פשוט, קבלו מידע על מה הם קנו ומתי, ושימרו על עדכניות שתציב אתכם תמיד צעד אחד לפני כולם.

עזרו ללקוחות לקנות יותר

העניקו ללקוחות הטבות ותמריצים לקניות חוזרות באמצעות מועדוני לקוחות הממומשים אוטומטית. הכניסו את פרטי הלקוח אל מערכת הניהול וההטבות הרלוונטיות יופיעו על המסך.

גם חכמה

גשו בקלות לכל נתוני הלקוחות ישירות מהקופה. עם מגוון שדות שונים, ניתן אפילו לשמור את פרטי המדיה החברתית של הלקוחות כדי לשמור על קשר ולחבור אליהם גם אחרי המכירה. לא תצטרכו יותר לזכור מי זוכה לקבל מה מתי ולמה.

התיעוד

 • זוכרת בשבילך הכל

  בלחיצת כפתור אחת Pose מציגה את כל העסקאות, הזמנות הפתוחות, הסגורות או המושהות.

 • לעולם לא מאבדת דבר

  Pose מאפשרת לכם לשלוח את הקבלה בדואר האלקטרוני, ולשייך לקוח לקבלה גם אחרי המכירה.

מנהלת הערות

ניתן להוסיף הערה לעסקה ולצרף אותה לקבלה במידת הצורך.

הדברים החשובים

נותנת הנחות

תנו הנחות לפריטים בודדים או לעסקה שלמה. ללא הרשאות או קודים מיוחדים.

ניהול נתונים חכם

חסרה קבלה? אין שום בעיה. איתרו כל עסקה בקלות ובצעו החזרה מלאה או חלקית.

כרטיסי מתנה נטענים (Gift Cards)

מעכשיו אתם יכולים ליצור כרטיס מתנה נטען משלכם (כרטיס מגנטי או נייר). הציעו ללקוחותיכם לקנות ליקיריהם כרטיס מתנה טעון בסכום לבחירתם וכך תרחיבו את מעגל הקוחות שלכם.

ועוד הרבה יותר

מחפשת בשבילך

שדה החיפוש בקופה יעזור לך למצוא לקוחות, מוצרים, קבלות וספקים בזמן אמת. כל המידע שאתם צריכים זמין לכם בלחיצת כפתור אחת.

ומדברת בשפה שלך

הגדירו את שפת המערכת לפי העדפת כל עובד ועובד (עברית, אנגלית, רוסית וכו’) Pose תזכור את הבחירה לפעם הבאה.

ממשיכה לעבוד גם ללא אינטרנט

נותקתם מרשת האינטרנט במהלך הפעולה? אל דאגה! המשיכו לעבוד כרגיל. המלאי והמכירות יתעדכנו אוטומטית לכשיתחדש הקשר.

עם סליקה מובנית

התחברו עם ספקית הסליקה המובנית שלנו (טרנזילה) או המשיכו להשתמש בספקים הקיימים שלכם.

הכירו את הלקוחות שלכם.

השתמשו בכלים שיעזרו לכם לתת שרות לקוחות טוב יותר

 • גם יפה

  כל מוצרי החנות מוצגים בצורה נוחה וניתנים להתאמה אישית. מי אמר שקופה חכמה לא יכולה להיות גם מעוצבת?

 • גם מסודרת

  סדרו את כל פריטי החנות בקטגוריות שונות לפי שיטה המועדפת עליכם. מצאו אותם בקלות ובמהירות על מנת לזרז את תהליך המכירה.

 

בקופה

הסיקו מסקנות ותובנות

עקבו בקלות אחרי הרכישות של הלקוחות באמצעות מסך סיכום עסקאות. דעו מה הם קנו ומתי ומפו את מגמות הקניה שלהם על מנת לשפר את אסטרטגיית המכירות שלכם.

תגמלו נאמנות

הציעו תמריצים אטרקטיביים כדי להמתיק את חויית הקניה. בחרו מבין הטבות יום ההולדת, כרטיסי הניקוב הדיגיטליים או הנחות החברים.

מכורים לנתונים?

מכתובות דוא”ל של לקוחות ועד למידע ברשתות חברתיות, עם POSE תמצאו את כל השדות שצריך כדי להתחבר ללקוחות בכל רגע!

הסיקו מסקנות ותובנות

עקבו בקלות אחרי הרכישות של הלקוחות באמצעות מסך סיכום עסקאות. דעו מה הם קנו ומתי ומפו את מגמות הקניה שלהם על מנת לשפר את אסטרטגיית המכירות שלכם.

תגמלו נאמנות

הציעו תמריצים אטרקטיביים כדי להמתיק את חויית הקניה. בחרו מבין הטבות יום ההולדת, כרטיסי הניקוב הדיגיטליים או הנחות החברים.

מכורים לנתונים?

מכתובות דוא”ל של לקוחות ועד למידע ברשתות חברתיות, עם POSE תמצאו את כל השדות שצריך כדי להתחבר ללקוחות בכל רגע!

מערכת ניהול לקוחות
חשוב לבחור במערכת ניהול יעילה ופרודוקטיבית שמכילה את הפונקציונליות הנדרשת עבור העסק ולצורך התייעלות העבודה. היתרון הבולט בשימוש במערכת לניהול לקוחות היא אופן שימור לקוחות נאמנים לטווח ארוך. תוכנה לניהול לקוחות מאפשרת לכל בעל עסק לקבל נתונים חשובים על הלקוחות שלו כגון היסטוריית רכישות, העדפותיו לגבי סוג המוצרים שאותם הוא רוכש, תקופות שבהן בוצעו יותר רכישות, מבצעים, הטבות שניתנו לו, פרטי בקשות, תיעוד שיחות ועוד. ניתן לייצר הטבות עבור לקוחות המשויכים למועדון באמצעים שונים כגון כרטיס או שובר מתנה, הנחת חבר מועדון, כרטיסייה (כרטיס ניקוב דיגיטלי) ועוד.

יצירת מאגר לקוחות
מערכת לניהול לקוחות מאפשרת יצירה של מאגר לקוחות לפי קטגוריות שונות, לפי היסטוריית קנייה ועוד. ניתן לנהל מידע אישי על צרכנים כגון כתובת דואר אלקטרוני, מספר נייד, תאריכי ימי הולדת, האם הוא משויך לקבוצת לקוחות מסוימת וכדומה. המטרה של יצירת המאגר היא שמירה על לקוחות קיימים והגדלת כמות הלקוחות החוזרים.
מערכת ניהול לקוחות מאפשרת לבעל העסק לקבל מידע חשוב על הצרכנים המשויכים למאגר ואילו רכישות בוצעו. הפרטים האישיים של הלקוח חשובים לצורך יצירת קשר. מידע זה יכול לסייע בהבנה של צרכי הלקוח ומהם ההעדפות האישיות שלו. מידע על הרכישות יכול לסייע לבעל העסק להבין איזה מוצרים הלקוחות אהבו יותר מהשאר, זה יכול לסייע לו לכוון ולמקד את המערך השיווקי של העסק.

תוכנה לניהול לקוחות

כיום בעלי עסק מחפשים תוכנה שתאפשר ניהול נכון של הלקוחות, תוכנה לניהול לקוחות מספקת מאגר עם רשימת הלקוחות ומאפשרת עדכון של מבצעים, מתנות, שליחת הודעות דואר אלקטרוני ללקוחות.. בנוסף המערכת מאפשרת פילוח של קהל היעד וניתוח נתונים. ניתוח של מאגר הלקוחות מאפשר לבעל העסק לדעת מיהם הלקוחות הקבועים שכדאי להשקיע בהם. כדי לענות על צרכי הלקוחות הקבועים יש צורך בתוכנת ניהול לקוחות.

פילוח קהל היעד
תוכנה לניהול לקוחות יכולה לסייע לבעל העסק לפלח את קהל היעד, ניתן למקד את קמפיין השיווק של העסק עבור קהל לקוחות מסוים, התוכנה מאפשרת ניהול מרוכז ומסודר של מאגר הלקוחות. מאגר הצרכנים מאפשר את הבסיס לתקשורת עם הלקוח והתאמה של הטבות מסוימות עבור קבוצה מסוימת של צרכנים. ניתן לסווג את מאגר הלקוחות לפי שם, תאריך לידה, גיל, מגדר, תאריך פעילות אחרונה ותאריך הצטרפות למועדון הלקוחות. למשל ניתן להגדיר הטבה מסוימת לקבוצת צרכנים שנולדו בתאריך מסוים, ניתן גם לשלוח ברכה ליום ההולדת.

ניתוח נתונים
התוכנה מאפשרת ניהול כרטיס אישי לכל לקוח, ניהול של כלל הצרכנים במקום אחד בצורה פשוטה ויעילה, ניהול הטבות ומבצעים עבור קבוצת צרכנים מסוימת שניתן להגדיר מראש וניתוח נתונים והסקת מסקנות על הרכישות שלהם, המטרה של ניהול המאגר נועדה לתכנן בצורה נכונה את הקמפיין הפרסומי של העסק. ניתן ליצור אסטרטגיית שיווק ממוקדת על פי מגמות רכישה שונות. בנוסף לכך, המערכת מאפשרת בקרת שליטה על הרכישות של הצרכנים כדי להישאר תמיד עם היד על הדופק. בנוסף ניתן לבצע מעקב על מוצרים שנרכשו, זה יכול לסייע לבעל העסק להגדיל את המכירות ואת הרווחים בצורה יעילה יותר. התוכנה מאפשרת יצירת דוח סיכום רכישות של הלקוחות על מנת להפיק תובנות עסקיות על העסק.

מעקב אחר לקוחות העסק

באמצעות תוכנה לניהול לקוחות ניתן לעקוב אחרי פרטי הלקוחות, הטבות ומבצעים שניתנו ללקוח, חשבוניות וקבלות. נתונים אלו חשובים להתנהלות נכונה מול הלקוחות וכדי לקבל מידע נחוץ בזמן אמת. הנתונים מייצרים שקיפות ומתן שירות טוב יותר עבור הלקוחות שלכם. מערכת לניהול לקוחות תוכל לסייע לבעל העסק לנהל סביבת עבודה נוחה יותר עבור העובדים, גישה קלה לפרטים אישיים ומוצרים והתנהלות שוטפת נכונה בכל הקשור למכירות וקשרי לקוחות. מסיבה זו חשוב להשקיע בתוכה לניהול לקוחות שתספק את כל הפרמטרים הנדרשים על מנת לתת חווית שירות וקנייה טובה יותר עבור הצרכנים וכדי למקסם את הרווחים של העסק.

תנו ללקוחות סיבה לקנות

העניקו מגוון הטבות כדי לגרום ללקוחות לחזור.

  • ממשו הטבות בקופה בקלות ובצורה אוטומטית. כל המידע אודות זכאות הלקוח למבצעים, מתנות והטבות יופיעו תחת כרטיס הלקוח.

  • יש לך יום הולדת?

   הטבות יום הולדת מסונכרנות אוטומטית לחשבונות הלקוחות, כך שאין צורך לחפש את התאריך כדי לאמת את ההטבה. בראש אזור ההזמנה, ידלק סמל קטן של מתנה אם ללקוח יש הטבת יום הולדת הממתינה למימוש.

  • כרטיס ניקוב דיגיטלי

   השתמשו כרטיסי ניקוב דיגטלים, כך שהלקוחות שלכם יכולים להפטר מכרטיסי הנייר. על כל קבלה יופיע מספר הניקובים שנותרו, וכך הם יידעו מתי מגיע להם ההטבה.

  • פנקו אותם!

   צרו מועדוני לקוחות שונים בעלי הנחות קבועות מראש בלחיצת כפתור ושייכו כל לקוח למועדון המתאים להם. בזמן התשלום, המועדון יעלה אוטומטית בעת צרוף הלקוח להזמנה.

  • היפטרו ממשקל עודף

   לקוחות שונאים להסתובב עם כרטיסי פלסטיק או כרטיסי ניקוב קטנים של מועדוני לקוחות. הם יהיו שמחים לשמוע שכל מה שהם צריכים כדי לממש את ההטבה הוא לומר את שמם. אז קדימה, אמרו להתראות לכרטיסי הנייר.

 • הגדירו הטבות שייגרמו ללקוחות שלכם להרגיש מיוחדים!

 • סיבה למסיבה

  הגדירו בקלות לוח זמנים למימוש הטבת יום הולדת, לפי היום, השבוע או החודש של יום ההולדת. אחרי שהגדרתם את לוח הזמנים, הגדירו את סוג ההטבה לבחירתכם. תנו להם פריט מיוחד, הנחה או הגדירו מתנה אישית משלכם.

 • הפילו אותם מהרגליים

  גרמו להם לחזור לחנות! בחלק של ‘כרטיס ניקוב’ אפשר לבחור 5 או 10 רכישות למימוש הטבה, וכן את התנאים לקבלת ניקוב. ניתן לבחור להעניק את ההטבה ללקוחות עבור כל רכישה, פריט ספציפי, קטגוריה או בצורה ידנית.

 • חברי מועדון

  ניתן להגדיר תוכניות אישיות ולצרף אותן ללקוחות ספציפיים במערכת הניהול או בקופה. הנחות אלו יכולות להיות מסווגות לפי סוגי לקוחות שונים, לדוגמא: הנחת VIP, הנחת מורים או אפילו הנחת שכנים. כך תגדילו את מידת הנאמנות לחנות ותגיעו ללקוחות חדשים.

כל המידע בקצות האצבעות

מידע נגיש שחוסך לכם זמן וקמטים

 • מסונן ומוכן להגשה

  סננו את הדוחות שלכם על מנת לקבל את המידע שאתם צריכים ללא מאמץ. מיינו את הנתונים לפי תאריכים, קופה, קטגוריה, ספק או מוצר ספציפי.

 • ממעוף הציפור

  צפו בכל הנתונים החשובים של החנות במקום אחד. במבט חטוף אחד, ניתן לראות את גרף המכירות, מספר העסקאות, חלוקה לאמצעי תשלום ועוד.

  • דוחות סוף יום (גם בדוא”ל)

   סוף היום הגיע? דו”ח הZ כבר מוכן. ברגע סגירת הקופה הדו”ח נשלח אליכם אוטומטית בדוא”ל.

  • ארכיון דוחות

   צריכים להפיק דוחות ישנים? בPose ניתן לצפות בדוחות Z קודמים בלחיצת כפתור.

  • קופה עם קבלות

   צריכים לאתר קבלה ישנה? כל הקבלות והפריטים שנמכרו אי פעם זמינים ומאורגנים למענכם.

ספקו את הסחורה.

ארגנו את המלאי ונהלו הכל במקום אחד.

צרו מוצרים וקטגוריות בקלות

הזינו בקלות את המוצרים שלכם למערכת וסדרו אותם בקטגוריות. צרו מספר רמות של קטגוריות, כדי למצוא את המוצרים במהירות בקופה. צרו קטגוריות למוצרים פופולריים, תוספות, ופריטים עונתיים לגישה קלה במהלך התשלום.

עריכה מהירה

מיינו את הפריטים לפי שם, מק”ט, כמות, מחיר או ספק וערכו ישירות מתוך הטבלה (אקסל סטייל).

ייבוא וייצוא

יש לכם אלפי מוצרים? אין צורך לשבת ולהזין אחד אחד. Pose מאפשרת לכם לייבא מקבצי אקסל וCSV. כל שאליכם לעשות הוא להוריד את התבנית CSV שלנו ולהדביק בא את המידע מהקובץ המקורי. כעת Pose תדע לאכול אותו בקלות. צריכים לייצא דוח מצאי? בלחיצת כפתור Pose תגיש לכם קובץ אקסל מסודר למשעי.

הפקת דוחות
התוכנה מאפשרת הפקת דוחות מכירה, בסוף כל יום הדוח נשלח ישירות לאי מייל של בעל העסק, חוסך זמן ומספק מידע בזמן אמת. התוכנה מאפשרת ללקוח לעקוב אחר המלאי ומאפשרת הפקה של דוחות מכירה. בעל עסק יכול לקבל תובנות עסקיות באמצעות הדוחות המופקים מהתוכנה ועל סמך נתוני המכירות, לקבל החלטות נכונות יותר. ניתן לצפות בדוחות מכל מקום, גם אם לא נמצאים פיזית בעסק.
היתרונות של תוכנה לניהול מלאי
כיום ניתן למצוא בעלי עסק רבים המסתמכים על תחושות בלבד, חלקם מנהלים את העסק בצורה ידנית וזה יכול להיות מקור לבעיות ולטעויות, המידע המתקבל לא בהכרח נכון, ייתכן שהמידע חלקי או שאינו מדויק. בצורה כזו קשה לקבל תמונה כוללת של מצב העסק.
תוכנה לניהול מלאי מאפשרת תכנון פיננסי וקבלת החלטות נכונה יותר על סמך נתוני המכירות. התוכנה מספקת מידע חשוב כגון, מידע עדכני על פריטים, תמחור, ספקים, חלוקה לקטגוריות של מוצרים, ברקוד של כל מוצר. מדובר על מידע חשוב לבעל העסק על מנת לענות על צרכי הלקוחות שלו ולהבין מה נדרש להצלחת העסק.
הפונקציונליות של תוכנה לניהול מלאי מאפשרת לבעל העסק לחסוך הרבה כסף מאחר שהיא מספקת נתונים בזמן אמת. התוכנה מאפשרת הבנה טובה יותר של נתוני המכירות ובכך גורמת להגדלת הרווחים באופן ישיר. כל פעולה נרשמת והתוכנה למעשה שומרת היסטוריה של נתונים.
תוכלו להתנסות בתוכנה לניהול מלאי בחינם למשך חודש, ללא התחייבות, התוכנה כוללת סליקה, ללא הגבלת מוצרים וללא הגבלה של לקוחות ומשתמשים. בנוסף ניתן לקבל תמיכה ללא עלות.

התוכנה מספקת ממשק משתמש ידידותי ופשוט לשימוש, הפקת דוחות מכירה,. באמצעות התוכנה ניתן לקבל מצג ניהול מלאי בתוכנת אקסל, ניתן לעדכן פריטים ולייבא את הקובץ לתוכנה.

קטגוריות מוצרים
התוכנה מאפשרת ארגון וסידור הפריטים, כניסה של פריטים חדשים, עדכון מחירים ותכונות נוספות. POSE מציעה לך תוכנה לניהול מלאי בעברית עם ממשק משתמש מתקדם לניהול המלאי. ניתן להתנסות בתוכנה לניהול מלאי בעברית בחינם למשך 30 יום וללא התחייבות. לעדכן מחירים, מוצרים ומבצעים. התוכנה לניהול עסק ניתנת בחינם להורדה באתר שלנו.
תוכנה לניהול מלאי מאפשרת לבעל העסק לסדר את הפריטים לפי קטגוריות מוצרים, ניתן ליצור קטגוריות לפי בחירה. סידור הקטגוריות מאפשר למצוא את הפריטים במהירות ובקלות בזמן העבודה על הקופה. בנוסף, ניתן לערוך את המוצרים לפי פרמטרים שונים כגון שם המוצר, מספר קטלוגי, כמויות, מחירים ועוד. תוכנת ניהול המלאי מאפשרת לבעל העסק לשלוף את נתוני המוצרים מקובץ אקסל קיים. כדי לייבא את המוצרים יש צורך בכניסה לטבלת אקסל לניהול העסק ולהוריד את תבנית ה- CSV ובתוכה להדביק את הנתונים.

מחפשים תוכנה לניהול מלאי בעברית? 

תוכנה לניהול מלאי יכולה לעזור לך לנהל את העסק ולקבל נתונים בזמן אמת. ניהול המלאי בצורה נכונה יכול לחסוך בהוצאות ולאפשר מעקב אחרי תנועת הסחורה בצורה פשוטה וקלה. תוכנה לניהול מלאי מהווה מרכיב חשוב בהצלחת העסק בזכות הפונקציונליות והפתרונות שהיא מספקת. התוכנה מרכזת את כל המשאבים החשובים לניהול העסק כגון רכש, לוגיסטיקה ומכירות. בנוסף, השימוש בתוכנה לניהול מלאי של קופה רושמת ממוחשבת אינה תלויה בקווי תקשורת ואינה דורשת תחזוקה כלשהי ולכן היא יעילה במיוחד וגם זולה.
כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות תוכנה עבור עסקים. כיום יותר מתמיד, נדרשת תוכנה המאפשרת לבעל העסק להתייעל בהתנהלות השוטפת. כל הנתונים נשמרים במאגר אחד, מבלי להשתמש בניירות ותיוק מסמכים, מדובר על חיסכון משמעותי בעבודה ובאחסון של תיקיות וניירת. בנוסף לכך, תוכנה לניהול מלאי גורמת להפחתה משמעותית בטעויות אפשריות בספירת המלאי, לעומת ניהול מלאי ידני. ניתן להשתמש בתוכנה בכל מקום ללא קשר למיקום הפיזי של בית העסק.
בנוסף, תוכנה לניהול מלאי, מאפשרת גמישות בעריכת הפריטים וברישום הסחורה ומאפשרת תיאום בין כל המחלקות הקיימות בעסק או בחברה. התוכנה מאפשרת הפקת חשבוניות וקבלות, ניהול פרטי לקוחות, ניהול ומעקב אחר המלאי, הפקת דוחות ועוד. בנוסף היא מאפשרת קבלת מידע על מוצרים, מהו המוצר הנמכר ביותר ועוד.
כיום יותר מתמיד התחרות בין בעלי עסקים גדלה בצורה משמעותית, מסיבה זו חשוב מאד להבין את צרכי הלקוחות, לספק חווית קנייה ושירות ייחודית וטובה כדי להצליח. קבלת החלטות המבוססת על נתונים נכונים ואמיתיים הניתנים מתוכנה לניהול מלאי, יכולה להשפיע על הצלחת העסק
.ולהביא להשגת רווחים גבוהים יותר

שלוש ארבע ולעבודה.

POSE נותנת לכם את כל הכלים לניהול הצוות.

הגדרת בעלי תפקידים

לPose יש שלוש הגדרות לתפקידים שונים המאפשרים לכם לנהל הרשאות לכל עובד. אפשר לבחור מבין: מנהל, קופאי ועובד ולבצע בקלות התאמות נדרשות.

שעון נוכחות

עקבו אחרי נוכחות העובדים. כל עובד מקבל שם משתמש וסיסמה איתם הם יכולים להכנס ולצאת מהמערכת. מישהו שכח להרשם בתחילת משמרת? אין בעיה. הוסיפו וערכו את שעות הנוכחות בקלות אפילו בדיעבד.

תמרצו את העובדים

צרפו עובדים למכירה בעת התשלום בקופה על מנת לתגמל אותם בהתאם לביצועיהם.

מעקב אחר ביצועים

ייצאו בצורה פשוטה את שעון הנוכחות ונתוני המכירות. השתמשו בנתוני המכירות כדי לנהל את המשכורות והעמלות ולהעריך את הצלחת הצוות שלכם.

10 סיבות נהדרות.

למה קופה מבוססת אינטרנט היא המוצר הכי הגיוני.

רישום מהיר אל המערכת

זמן שווה כסף, ולא צריך לבזבז אותו על תהליך התקנה ארוך ויקר. לכן יצרנו נקודת מכירה שקל להטמיע אותה לתוך כל סביבת מכירות. הרשמו בקלות והתחילו ליצור רווחים לעסק הקטן שלכם!

אבטחה משוריינת

יחד עם גיבוי הנתונים, כל החנות שלכם בטוחה אצלנו! Pose נבנתה עם כמה שכבות אבטחה, העונות על תקני התעשייה הנוקשים ביותר. נקודת המכירה שלנו לא שומרת מידע רגיש של כרטיסי אשראי או מאפשרת לצדדים שלישיים לגשת לנתונים שלכם.

תגמלו את הלקוחות

נאמנות הלקוחות היא פריט חובה לכל עונה. עם Pose, ניתן לתגמל בנדיבות את הלקוחות היקרים לכם. בחרו בין הטבות יום הולדת, כרטיסי ניקוב או הנחות חבר כדי להעמיק את רתימת הלקוחות בחנות. התוכניות שלנו עוזרות לכם ליצור תמריצים שמגדילים את שימור הלקוחות, שביעות הרצון שלהם וסך כל המכירות.

תמיכה עוצמתית

אנחנו מודים – אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו! תוכנת נקודת המכירה שלנו מעצימה את העסק שלכם, ושביעות הרצון שלכם מעצימה אותנו. אנחנו מחויבים ללקוחותינו ועובדים ללא הרף כדי לשמור על תמיכה ושירות ברמה הגבוהה ביותר. גיבוי הנתונים הוא סטנדרטי, כך שאין לכם מה לדאוג לגבי אבדן נתונים. תרגישו חופשיים ליצור קשר בכל שאלה, אנחנו שומרים לכם על הגב!

מפלט מתוק

קבלו את החופש לגשת לנקודת המכירה שלכם מכל מקום, בכל שעה. עקבו אחרי המכירות בחנות שלכם, התחברו אל העובדים שלכם וקבלו דוחות קמעונאיים בקצות האצבעות. Pose משחררת את העסק הקטן שלכם לחופשי ומעניקה לכם את כל הפונקציונליות שאתם צריכים. העצימו את העובדים שלכם למכור בקלות, בין אם אתם בכנס, בפגישה או שותים מוחיטו על חוף הים.

העצימו את יכולות השירות שלכם

אנחנו יודעים כמה קשרי ושימור לקוחות משתלמים להגדלת המכירות לאורך זמן. Pose מעניקה לכם את היכולת לאחסן ולהשתמש בקלות בנתוני לקוחות למבצעים, הטבות והנחות מיוחדות כדי לתגמל את הלקוחות שלכם. גשו במהירות להיסטוריית המכירות ונתוני הלקוחות כדי להעניק שירות מושכל ומותאם אישית בו זמנית.

מעודדת צמיחה

בין אם אתם עסק חדש, או מקצוענים בעולם הקמעונאות, Pose מעניקה לכם את הפתרונות שאתם צריכים כדי לבנות את המוניטין ויכולת ההגעה שלכם. כקמעונאים בעצמנו, אנחנו מבינים את מה שצריך כדי לנצל את המרב מהמכירות, נתוני הלקוחות והעסקאות היומיות שלכם הכלים המותאמים, התובנות והממשק הקל לשימוש שלנו מעניקים לכם את הגמישות והארגון הנדרשים לצמיחה בשוק המודרני.

מחיר נוח לכל עסק

Pose משרתת במיוחד עסקים קטנים, עם הטמעה זולה וקלה בחנות. כל שאתם צריכים הוא מחשב וגישה לאינטרנט. מערכות מורכבות ויקרות יכולות לגזול זמן וכסף שיכלתם להשקיע בלבנות ולתחזק את העסק שלכם. נקודת המכירה שלנו מגוונת מאוד וניתן להשתמש בה יחד עם מגוון רחב של ציוד היקפי, כגון סורקי ברקוד, קוראי כרטיסי אשראי, מגירות קופה, מדפסות קבלות ועוד!

ללא התחייבות

אפשר להתחיל להשתמש ב-Pose בכל שעה, בכל מקום! תשכחו מחוזי שירות לטווח ארוך והשקעות פיננסיות כבדות. אנחנו מציעים תשלומים חודשיים גמישים ונטולי דאגות, לצד היכולת לבטל בכל רגע.

יתרון למכירות

אל תמכרו באפלה. נקודת המכירות שלנו בנויה כדי להפוך את תהליך התשלום שלכם ליעיל ושימושי, הן בחנות והן מרחוק. חזקו את המכירות שלכם על ידי יצירת קבוצות לקוח ממוקדות והטבות מיוחדות על בסיס היסטוריית הקניה. Pose מעניקה לכם תובנות שיעזרו לכם לעמוד ביעדי המכירות היומיים, השבועיים והחודשיים שלכם.

%d בלוגרים אהבו את זה: