Money Maker

מה זה Money Maker?

המוצר Money Maker הינו פרי פיתוח ייחודי לקבוצת דיונון והוא מיועד עבור בעלי ומשתמשי מערכות ERP בארץ ובעולם.

הטכנולוגיה המתוחכמת עליה מבוסס המוצר מאפשרת לקחת כל מערכת ERP מוכרת ולתרגם אותה לשירותים מבוקשים, המייעלים את עבודתם של אלו המשתמשים במערכת:

 • ERP Gateway – סנכרון מערכות ERP כגון Priority Software (פריוריטי) אל מול חנויות מסוג חנויות דיגיטליות (e-Commerce) או כל אתר אינטרנט אחר, כולל התממשקות עם הרשתות החברתיות המוכרות.
 • Red Crow SEO – מערכת שמאפשרת אוטומציה של העלאת תכנים לקידום אורגני במנועי חיפוש כחלק מבניית החנויות הדיגיטליות.
 • Media Blaster Cloud – סנכרון מידע שיווקי ופרסומי מול פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם.
 • Warehouse Manager – (בפיתוח) מערכת ניהול מחסנים ומלאי עבור מערכות ERP.
 • Agent Manager – (בפיתוח) מערכת לניהול צוות סוכני שטח, כולל יכולות מתקדמות כגון חיבור אל לידים אוטומטיים והתקשרות עם לקוחות חדשים.

שלא כמו מערכות אחרות בשוק, כל מערכות Money Maker לא מצריכות ציוד מחשוב בבית העסק או בכל מקום אחר ופעילותו אינו תלויה בזרימת מידע תמידית מהלקוח.
כל המערכות של דיונון הן מבוססות ענן וכוללות חיבור בזמן אמת לכל מקום בעולם, מה שמאפשר שימור לקוחות ברמת שירות גבוהה ביותר ובו זמנית גיוס לקוחות חדשים וממירים, באמצעות הרשתות החברתיות.

השילוב בין נתוני העסק הקיימים לבין תהליכי שליפת מידע סטטיסטי מהענן, הם אלו שיוצרים את המצוינות הטכנולוגית של המוצר והופכים אותו למוביל בתחומו.

ERP Gateway

ERP Gatewayהטכנולוגיה המתוחכמת עליה מבוסס המוצר מאפשרת להתחבר למערכות Priority Software (פריוריטי) ולסנכרן את נתוני המערכת אל חנויות e-Commerce כמו WooCommerce, Magento ועוד.
המערכת מסוגלת לסנכרן ולייבא:

 • מוצרים,
 • לקוחות,
 • מחירונים,
 • הזמנות,
 • מדיה ועוד.

Red Crow SEO

מבולבלים מעודף ההצעות עבור קידום SEO? אתם לא לבד..

היום ניתן לומר בבטחה שכבר כל בעל אתר יודע היטב כי ללא קידום אתרים במנועי חיפוש הגדולים לא ניתן למצות את מלוא פוטנציאל הרווחים הטמונים בעסק שלו ובאתר האינטרנט שלו.
זהו איננו סוד לומר שרוב אוכלוסיית כדור הארץ מחפשת כמעט כל דבר בגוגל, קידום אתרים בגוגל בימנו זו כלל לא פריבילגיה- אלא מוצר חובה לכל אתר באינטרנט.

קידום אתרים אורגני נחשב לאפקטיבי ורווחי גם עבור עסקים קטנים עם תקציב מזערי, ולא רק עבור עסקים גדולים וארגונים בעלי תקציב גבוה.
בעזרת הרכבת מילות התוכן המתאימות לעסק ולאתר שלך ניתן להשיג מיקוד טוב יותר וחשיפה גבוהה יותר לאתר ובכך להגביר משמעותית את כמות הגולשים באתר וכמובן גם את הרווחים הטמונים באתר ובעסק בכלל.

לכן יצרנו את Red Crow Seo, פלטפורמת SEO יחודית, פרי פיתוח בלעדי לדיונון מדיה/ Red Crow Seo נוצר כדי לשלב בלוקים דינאמיים של תוכן בדפי מוצרים של חנויות איקומרס.
השירות פועל בצורה היעילה ביותר בחנויות בעלות 200 מוצרים לפחות ולכן מתאים לעסקים העומדים בקריטריון זה.

באמצעות פיתוח טכנולוגי מאומץ, דיונון מדיה גאה להשיק את המוצר הייחודי, שנועד לחסוך עד עשרות אלפי שקלים בשנה לכל בעל עסק, המבין את חשיבות הזנת התכנים המקוריים לחנות המקוונת שלו ומעוניין להחיל אותם על אלפי מוצרים בקלות.
הבלוקים הדינאמיים משתנים בהתאם לפרמטרים כגון קטגוריה, סוג המוצר, חומרי הגלם מהם הוא עשוי ועוד.
התוצאה היא תוכן אינפורמטיבי ושיווקי, עבור כל מוצר ומוצר באתר.

מעבר לכך, המערכת מחוללת אינספור בלוקים דינאמיים מתוך התכנים הקיימים ועל ידי כך מבצעת בעצמה אופטימיזציה מתמדת, כך שהתוכן משתפר ומתקדם על בסיס קבוע.
כל זאת תוך שילוב מילות מפתח רלוונטיות לקידום אורגני בגוגל וכמובן התאמה אישית לצרכי הלקוח ולקוחות הקצה שלו.

השימוש בשירות מצריך כתיבת תוכן בנוסף לרכישת הרישיון למערכת. הכתיבה יכולה להיעשות באופן עצמאי, או על-ידי כותבי תוכן מקצועיים מבית דיונון, בתשלום נפרד.

Media Blaster Cloud

את הפעילות על שירות ה Media Blaster – המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית בתחומה – התחלנו עוד ב 2011.
שם המוצר המקורי היה Facebook Blaster ובאמצעותו הושקו מגוון שירותים, אשר אפשרו שיווק יעיל יותר בכל המדיות החברתיות העיקריות: Facebook, YouTube, Twitter ואפילו Myspace.

לצד השגשוג, עלה חשש ריאלי שהמערכות, שתוכננו במקור על-מנת לשכלל את אופי הפרסום ברשתות החברתיות, יהפכו בידי המפרסמים לכלי שנוגד את האג’נדה העסקית-הומאנית של “דיונון”.
לכן, בסוף 2012 הפרויקט הוקפא, לא לפני שהוצע לשלושה לקוחות בינלאומיים: מותג אופטיקה ועדשות מגע מדרום אמריקה, משווק מוצרים סיני ויצרן מוצרי טיפוח וביוטי מפולין.

אולם החזון והרצון להוציא את ה Media Blaster אל העולם, לא קפאו.
שנים של פיתוח המתינו לעיתוי הנכון ולטכנולוגיה הנכונה, על-מנת לזקק את המודל המדויק בו תשתלב המערכת המתוחכמת יחד עם אמצעים אפקטיביים למניעת שימוש לא הולם בה.

אחת מהתובנות החדשות היא שהמערכת חייבת תמיכה של גורם אנושי על-מנת להבטיח כי נשמרים כללי הקהילה של הרשתות החברתיות וחשוב מכך, האג’נדה של דיונון.
עם הזמן התגלה כי ההקפדה על מעורבותו של הגורם האנושי, אף מביאה לביצועים טובים יותר של המערכת ולכן מדובר במצב בו יש מנצחים בלבד.

כיום, מערכת ה Media Blaster לא מוצעת למכירה לשימוש חופשי, אלא רק לעסקים קטנים וגדולים המפעילים אתר אינטרנט באמצעות הטכנולוגיה של דיונון
או כל ספק אחר המעוניינים למנף את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשתות החברתיות.
המערכת פועלת באמצעות מערכות ה API של הרשתות החברתיות, תוך שהיא מתופעלת על ידי עשרות אנשים מסביב לעולם, המכירים את המערכת מקרוב ולעומק.
המודל החדש הזה, מבטיח תוצאות יוצאות דופן ומסייע לכל עסק למקסם את פוטנציאל השיווק הדיגיטלי שלו.

שירותי ענן מתקדמים

שלא כמו מערכות אחרות בשוק, ERP GATEWAY ומערכת Media Blaster לא מצריכות ציוד מחשוב בבית העסק או בכל מקום אחר.
כל המערכות של דיונון הן מבוססות ענן וכוללות חיבור בזמן אמת לכל מקום בעולם, מה שמאפשר שימור לקוחות ברמת שירות גבוהה ביותר ובו זמנית גיוס לקוחות חדשים וממירים, באמצעות הרשתות החברתיות.

 • שירותי ענן מלאים
 • מערכת ייחודית לקידום SEO ממערכות ERP
 • מערכת לידים ייחודית לעסקים גדולים
 • איתור ופתרון בעיות אנוש במערכות ERP
 • סנכרון וניהול מלאי מחסנים
 • סנכרון וניהול אנשי קשר ללקוחות
 • סנכרון וניהול לידים ומשימות
 • סנכרון נתוני ERP לרשתות חברתיות
 • סנכרון וניהול לקוחות
 • סנכרון וניהול פריטים
 • סנכרון וניהול מחירונים

להזמנת השירות

אנא מלאו את הטופס הבא.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אתרים רספונסיביים!

דיונון מדיה מציעה בניית אתרים, דפי נחיתה, חנויות אינטרנטיות ושאר טפסים רספונסיביים המותאמים לפלטפורמות שונות. בניית אתרים בדיונון מאפשרת לך ליהנות מאתר סלולרי המותאם באופן אוטומטי לתצוגה במכשירים ניידים וטאבלטים ללא תוספת תשלום. בניית אתר אינטרנט רספונסיבי תאפשר לך זמינות גבוהה יותר ותייצר חווית גלישה איכותית עבור לקוחותיך.

ממשקים נוחים וידידותיים

אנו עובדים עם מערכות ותבניות עיצוב מתקדמות לבניית אתרים הכוללות ממשקי גרירה חופשית בצורה נוחה ואינטואיטיבית לניהול מבנה האתר, הוספת תמונות, הטמעת גלריות שונות, העלאת תכנים, יצירת טפסים בהתאמה אישית ועוד. אין צורך בידע מוקדם או בהבנה בקוד. עם ממשקי הניהול של דיונון, בניית אתרים מעולם לא הייתה קלה יותר.

תבניות עיצוב מתקדמות

בניית אתר בדיונון מאפשרת לך את הבחירה בין מבחר תבניות עיצוב שיסייעו לך בבניית אתר האינטרנט שלך. אנו מציעים את תבניות העיצוב המתקדמות בשוק וכמו כן מאות Templates מוכנים לעיצוב אתרים שנוצרו על ידי מיטב אנשי מקצוע ומעצבי האתרים בדיונון מדיה, עיצובים מוכנים אלו נועדו לחסוך לך זמן יקר בבניית האתר. בין אם מדובר באתר תדמיתי, חנות וירטואלית או דף נחיתה, לרשותך תבניות בנושאים שונים שיסייעו לך ליצור אתר אינטרנט איכותי ומקצועי.

הכל מתחיל עם כלי העבודה

מעבר לכלים המתקדמים שאנו מציעים בכל אתרי האינטרנט שלנו כברירת מחדל כמו מנהל מילות מפתח (SEO), כלי סנכרון לרשתות החברתיות, עורכי דפים ועורכי טקסט חכמים והרשימה עוד ארוכה.. כל אתרי האינטרנט שלנו מובנים לעבודה מול כל שאר השירותים המוצעים על ידינו כמו: סנכרון מתקדם לרשתות חברתיות, תמיכה במערכות ERP, ניהול מספר רב של אתריםחנויות ועוד.

RED CROW SEO

Red Crow SEO הינו פיתוח ייחודי לדיונון. צורת כתיבה זו משלבת בין הכישרון של כותבי התוכן ליצור תוכן ברמה גבוהה יחד עם הפיתוח הטכנולוגי המתקדם של ERP GATEWAY, אחד ממוצרי הדגל של דיונון. השילוב בין האלמנטים מאפשר לחסוך עד מאות אלפי שקלים בשנה, באמצעות קידום תוכן בגוגל תוך התמקדות על מוצרים ותועלתם. יתרון נוסף של ERP GATEAWAY הוא הסנכרון התמידי שלו עם הרשתות החברתיות, שמאפשר לשלוף מהן מידע פרסומי רלוונטי וסטטיסטיקות אודות לקוחות הקצה. שיטת הבלוקים מתאימה במיוחד לבעלי חנויות אונליין (איקומרס) והיא מומלצת לכל מי שמתפעל חנות עם 300 מוצרים ויותר, כאשר אין הגבלה על מספר המוצרים שניתן לפרסם. תמורת השקעה משתלמת, ניתן לקבל קידום המבוסס על פילוח חד ותוכן איכותי, המתבצעים על-ידי מיטב המומחים בתחום, שנבחרו לעבוד עם דיונון.